Balkon Restoran

4. Katta yer alan Balkon Restoran; farklı lezzetleri tatmak isteyenler için yaz aylarında gecelerinize ayrı bir renk katıyor.

Sürdürülebilir Turizm Sertifikası

Grand Hotel; sürdürülebilir turizm ile hem toplum hem de çevre üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirerek yerel ekonomiye, doğal ve kültürel mirasın korunmasına, bölge halkının ve ziyaretçilerin yaşam kalitelerinin artmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Safir Restoran...

Yenilenen görünümü ve iç dekorasyonundaki modern tasarım şıklığı ile, deniz ürünleri ve balığın en seçkin örneklerini sizlerle buluşturuyoruz.

Farkı Yenilikte Yaşayın...

Zihninizi ve ruhunuzu gençleştirmek ve günün yorgunluğunu atmak için -G- Spa Sağlık Merkezinde profesyonel masaj hizmetimiz başlamıştır.

G Spa Sağlık Merkezi Yenilendi...

G Spa Sağlık Merkezi, yenilenen dekoru ile Türk Hamamı, Buhar Banyosu, Sauna, Fitness Salonu, Şok Havuzu, Dinlenme Bölümü ve Vitamin Barı ile; evinizden ve işinizden ayrı geçireceğiniz her anın stressiz geçmesi ve yenilenmiş olarak geri dönmeniz için sizleri bekliyor.

Değişimi Hissedeceksiniz...

Grand Hotel Gaziantep; yenilenen odaları, toplantı salonları ve restoranları ile, konforu ve sunduğu kaliteli hizmeti birleştirerek misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Yukarı